GKS Katowice poznał swojego rywala w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Zespół z Katowic zagra z MSK Żylina. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe. GKS Katowice został rozstawiony w grupie mistrzowskiej, co dawało mu szanse na trafienie na łatwiejszego rywala. Jednak losowanie nie było dla niego zbyt łaskawe. MSK Żylina to doświadczony zespół, który ma na koncie dziewięć mistrzostw Słowacji. Ostatnią kampanię zakończył na czwartej lokacie. GKS Katowice będzie musiał pokonać tego rywala, aby awansować do następnej rundy. Andrzejkiewicz, trener GKS Katowice, będzie musiał przygotować swoich piłkarzy do tego trudnego meczu. But czy uda im się osiągnąć zwycięstwo? So wszystko będzie zależało od ich umiejętności i determinacji. GKS Katowice zagra pierwszy mecz na wyjeździe, co może być dla nich trudnym zadaniem. Jednak zespół z Katowic jest gotów do walki o awans do następnej rundy. Mecze II rundy eliminacji Ligi Konferencji odbędą się w dniach 21-22 i 28-29 lipca.
Klub
GKS Katowice rozegra mecz w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji
GKS Katowice poznał swojego rywala w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Zespół z Katowic zagra z MSK Żylina. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe. Czy GKS Katowice awansuje do następnej rundy?
GKS Katowice Hub